Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Sztuka Natury" Toruń 2011 | International Festival of Wildlife Photography "The Art of Nature" Torun 2011

Joanna Antosik

Joanna Antosik, rocznik 1983. Urodzona w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jestem absolwentką kierunku Architektura Krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW. Od 2009 roku jestem członkiem Klubu Przyrodników.

Większość czasu spędzam w Warszawie gdzie pracuje jak projektant z zakresu architektury krajobrazu, lecz gdy tylko nadarza się okazja uciekam z niej z ogromną przyjemnością. Najczęściej kieruje się w okolice Puszczy Kampinoskie, której przyroda jest niezmiennie od kilku lat wiodącym tematem moich zdjęć. Interesuje mnie to co małe i niepozorne, na co nie zwracamy szczególne uwagi podczas spacerów po lesie. Pod naszymi stopami jest cudowny mikroświat którego obserwacja jest dla mnie wielką inspiracją.

Jestem laureatką konkursu pokazów cyfrowych na Festiwalu Sztuka Natury Toruń 2010. Mój pokaz ‘Opowieści z dna lasu’ zdobył również wyróżnienie w kategorii Przyroda Polski w konkursie pokazów cyfrowych Wizje Natury 2010.

 

Skocz do góry

Napisz swój komentarz

Musisz się zalogować aby móc komentować.  • Festiwal został sfinansowany przez Gminę Miasta Toruń.

  • Zdjęcia Gości Festiwalu